FIBARO

FIBARO Inteligentný dom
Systémy pre vašu inteligentnú domácnosť
sonoff basic r3

SMART domácnosť pod dohľadom

FIBARO je jednoduchá obsluha, dizajn a vysoká spoľahlivosť. Pomocou SMART produktov tejto značky máte kompletný prehľad o vašej inteligentnej domácnosti a ovládate všetky zariadenia napríklad zo svojho smart telefónu.

Aké by to bolo, keby ste sa nemuseli starať o rozsvecovanie a zhasínanie, alarm by sa automaticky zapínal pri vašom odchode a pri parkovaní by garáž sama otvorila dvere? Život by bol predsa oveľa pohodlnejší! Inteligentná domácnosť FIBARO vám taký život dopraje.

Smart zásuvky a merače energie

Najjednoduchší spôsob, ako mať kontrolu nad elektrickým spotrebičom a zároveň merajte spotrebu zariadení v reálnom čase. Nahliadnite nižšie do našej ponuky produktov od značky FIBARO.

FIBARO 1

Už sa nemusíte obávať požiaru, tečúcich spotrebičov ani krádeže. Inteligentné senzory vás vždy upozornia, keď sa doma deje niečo neobvyklé, a navyše Vás dokážu upozorniť na zlé počasie a zatvorenie okien. To všetko bez závislosti od domácej elektrickej siete.

FIBARO

Pohybový, teplotný, svetelný, vibračný senzor 4v1

Všestranný 4-v-1 Z-Wave Plus senzor kombinujúci funkcie detekcie pohybu, teploty, úrovne svetla a vibrácie. Je ľahko premiestniteľný, chráni proti krádeži a má dlhú životnosť (až 2 roky) s alarmom proti vybíjaniu batérie. Veľmi malá veľkosť je ideálna pre akýkoľvek Z-Wave system.

Oficiálnu stránku výrobcu navštívite kliknutím na tento link.

FIBARO štartovací balík

Ideálne riešenie pre začínajúcich, keďže obsahuje všetky bezpečnostné prvky, ktoré sú potrebné na začiatok: Home Center Lite, pohybový multi-senzor GEN5, zásuvku GEN5, senzor proti vytopeniu GEN5, dymový senzor GEN5 a okenný alebo dverový senzor GEN5

FIBARO

Váš domov s FIBARO

Zariadenia FIBARO vytvárajú komplexný ekosystém prispôsobený funkcii miestností a potrebám obyvateľov. Prístup k vášmu domovu a vašim údajom je chránený na najvyššej úrovni – prostredníctvom systémov WAF a Anti-DDoS, šifrovania komunikácie pomocou protokolu TLS a hesiel prostredníctvom bcrypt.

FIBARO
FIBARO

Chceli by ste sa dozvedieť viac informácií o tejto značke? Prejdite na informatívnu stránku jedným kliknutím.