Spôsoby doručenia

Objednávky v rámci SR

Všetky nižšie uvedené spôsoby doručenia platia pri objednávkach do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo.

 • Zásielkovňa v SR – od 2,00 €. Cenovo efektívny spôsob doručenia na jeden z výdajných miest Zásielkovňe v SR. Doručenie objednávok zvyčajne nasledujúci deň po podaní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Slovenská pošta – od 4,00 €. Doručenie Slovenskou poštou na adresu zákazníka kdekoľvek v SR. Doručenie objednávok trvá cca. 2 dní po podaní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Doručenie GLS – od 4,00 . Lacná forma rýchleho doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v SR. Doručenie objednávok spoločnosťou GLS zvyčajne nasledujúci deň po podaní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Kuriér na adresu – od 4,00 €. Lacná forma rýchleho doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v SR. Doručenie objednávok kuriérom zvyčajne nasledujúci deň po podaní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Expresné doručenie v Bratislave – od 5,00 €. Expresná forma doručenia na adresu v rámci Bratislavy. Doručenie objednávok kuriérom zvyčajne ten istý pracovný deň. Je možné kombinovať s dobierkou.

Pre akékoľvek iné požiadavky Vás prosíme aby ste kontaktovali vopred.

Objednávky pre Českú republiku

Všetky nižšie uvedené spôsoby doručenia platia pri objednávkach do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo. Poskytujeme aj dobierku do ČR.

 • Zásielkovňa v ČR – od 3,00 €. Cenovo najefektívnejší spôsob doručenia na jeden z výdajných miest Zásielkovňe v ČR. Doručenie objednávok do max. 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Doručenie na adresu cez DPD – od 4,50 €. Lacná forma doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v ČR. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Kuriér na adresu – od 4,50 €. Lacná forma doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v ČR. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Expresné doručenie Praha, Brno a Ostrava – od 4,50 €. Rýchla forma doručenia na adresu zákazníka v Prahe, Brne alebo Ostrave. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.

Pre akékoľvek iné požiadavky Vás prosíme aby ste kontaktovali vopred.

Doručenie a výdajné miesta pre Maďarsko, Poľsko, Rakúsko a Nemecko

Objednávky pre Maďarsko

Všetky nižšie uvedené spôsoby doručenia platia pri objednávkach do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo. Poskytujeme aj dobierku do HU.

 • Zásielkovňa v HU – 3,49 €. Cenovo najefektívnejší spôsob doručenia na jeden z výdajných miest Zásielkovňe v HU (Csomagküldő.hu). Doručenie objednávok do max. 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Kuriér na adresu – 4,49 €. Lacná forma doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v HU. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Doručenie na adresu cez DPD – 4,99 €. Lacná forma doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v HU. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.

Pre akékoľvek iné požiadavky Vás prosíme aby ste kontaktovali vopred.

Objednávky pre Poľsko

Všetky nižšie uvedené spôsoby doručenia platia pri objednávkach do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo. Poskytujeme aj dobierku do PL.

 • Zásielkovňa v PL – 3,49 €. Cenovo najefektívnejší spôsob doručenia na jeden z výdajných miest Zásielkovňe v PL (Przesylkownia PL). Doručenie objednávok do max. 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
 • Kuriér na adresu – 4,99 €. Lacná forma doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v RU. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.

Pre akékoľvek iné požiadavky Vás prosíme aby ste kontaktovali vopred.

Objednávky pre Rakúsko a Nemecko

Všetky objednávky sú spoplatnené jednotnou sumou 5,99 Eur na jednu objednávku do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo. Je možné kombinovať s dobierkou.

Ostatné krajiny – International orders

Pre objednávky z iných krajín vás prosím kontaktujte pred objednávkou, aby ste boli informovaní o spôsobov a cien doručenia v závislosti od veľkosti objednávky.

For international orders please contact us before placing order as deliery costs will be estimated based on order size.

SHOPPING CART

close

až 25%

Zľava na tovar

Doprava ZDARMA pri nákupe nad 50€

Nakúpte aspoň za 50€ a máte chytrú dopravu do výdajného miesta Zásielkovne ZDARMA