Spôsoby doručenia

Objednávky v rámci SR

Všetky nižšie uvedené spôsoby doručenia platia pri objednávkach do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo.

  • Zásielkovňa v SR – od 3,00 €. Cenovo efektívny spôsob doručenia na jeden z výdajných miest Zásielkovňe v SR. Doručenie objednávok zvyčajne nasledujúci deň po podaní. Je možné kombinovať s dobierkou.
  • Kuriér na adresu – od 4,50 €. Lacná forma rýchleho doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v SR. Doručenie objednávok kuriérom zvyčajne nasledujúci deň po podaní. Je možné kombinovať s dobierkou.
  • Expresné doručenie v Bratislave – od 5,00 €. Expresná forma doručenia na adresu v rámci Bratislavy. Doručenie objednávok kuriérom zvyčajne ten istý pracovný deň. Je možné kombinovať s dobierkou.

Pre akékoľvek iné požiadavky Vás prosíme aby ste kontaktovali vopred.

Objednávky pre Českú republiku

Všetky nižšie uvedené spôsoby doručenia platia pri objednávkach do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo. Poskytujeme aj dobierku do ČR.

  • Zásielkovňa v ČR – od 3,50 €. Cenovo najefektívnejší spôsob doručenia na jeden z výdajných miest Zásielkovňe v ČR. Doručenie objednávok do max. 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
  • Kuriér na adresu – od 4,90 €. Lacná forma doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v ČR. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
  • Expresné doručenie Praha, Brno a Ostrava – od 6,90 €. Rýchla forma doručenia na adresu zákazníka v Prahe, Brne alebo Ostrave. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.

Pre akékoľvek iné požiadavky Vás prosíme aby ste kontaktovali vopred.

Doručenie a výdajné miesta pre Maďarsko, Poľsko, Rakúsko a Nemecko

Objednávky pre Maďarsko

Všetky nižšie uvedené spôsoby doručenia platia pri objednávkach do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo. Poskytujeme aj dobierku do HU.

  • Zásielkovňa v HU – 3,50 €. Cenovo najefektívnejší spôsob doručenia na jeden z výdajných miest Zásielkovňe v HU (Csomagküldő.hu). Doručenie objednávok do max. 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
  • Kuriér na adresu – 5,50 €. Lacná forma doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v HU. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.

Pre akékoľvek iné požiadavky Vás prosíme aby ste kontaktovali vopred.

Objednávky pre Poľsko

Všetky nižšie uvedené spôsoby doručenia platia pri objednávkach do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo. Poskytujeme aj dobierku do PL.

  • Zásielkovňa v PL – 3,50 €. Cenovo najefektívnejší spôsob doručenia na jeden z výdajných miest Zásielkovňe v PL (Przesylkownia PL). Doručenie objednávok do max. 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.
  • Kuriér na adresu – 5,50 €. Lacná forma doručenia na adresu zákazníka kdekoľvek v RU. Doručenie objednávok zvyčajne do 3 pracovných dní. Je možné kombinovať s dobierkou.

Pre akékoľvek iné požiadavky Vás prosíme aby ste kontaktovali vopred.

Objednávky pre Rakúsko a Nemecko

Všetky objednávky sú spoplatnené jednotnou sumou 6,90 € na jednu objednávku do hodnoty 150 €. Objednávky nad hodnotou 150 € budú doručené zadarmo. Je možné kombinovať s dobierkou.

Ostatné krajiny – International orders

Pre objednávky z iných krajín vás prosím kontaktujte pred objednávkou, aby ste boli informovaní o spôsobov a cien doručenia v závislosti od veľkosti objednávky.

For international orders please contact us before placing order as deliery costs will be estimated based on order size.