FIBARO

Predstavíme vám systém inteligentnej domácnosti FIBARO

FIBARO

Potenciál systému FIBARO

FIBARO 1

Dokonalé osvetlenie vo vašej domácnosti

Jednoduché recepty inteligentnej domácnosti

FIBARO 11

Zapnutie jemného svetla pri večernom chodení

FIBARO 12

Požiadanie zapnutia svetla hlasom

FIBARO 13

Vypnutie vonkajšieho osvetlenia pomocou alarmu

Riešenia vyvinuté špeciálne pre vás

FIBARO 14

Skutočný filmový zážitok

Pozeranie dobrého filmu je ideálny nápad na večer doma. Už ste si pripravili popcorn a pohodlne sedíte? Pomocou tlačidla upravíte osvetlenie a získate atmosféru „ako vo filmoch“ jediným klepnutím z pohovky.

Svetlá vypnete jedným kliknutím

Keď je doma dav a pobehujú deti, všetky zapnuté svetlá sú normou. Pokračujte v tom, čo robíte, šetrite sa a vypnite svetlá v oblastiach, kde nie je nikto, pomocou mobilnej aplikácie z miesta, kde ste teraz.

FIBARO
FIBARO 15

Nech je svetlo vždy pri vás

Keď sa večer doma potulujeme a organizujeme kde čo bude, vchádzame  do mnohých miestností. Aká príjemná je predstava, že nemusíte neustále zapínať a vypínať svetlo, ale samostane sa zapne v miestnosti, do ktorej vstupujete. 

Spríjemnite si spánok

Zavrel som vchodové dvere? Vypol som kuchynské svetlá? Určite poznáte tieto znepokojujúce myšlienky, ktoré sa objavujú tesne predtým, ako zaspíte. Pripravte svoj dom na noc – aktivujte alarm, vypnite svetlá v celom dome bez toho, aby ste opustili posteľ. Teraz môžete pokojne spať!

FIBARO 16
FIBARO 17

Svetlo sa samo vypne

V každom dome sú miestnosti, kam chodíme veľmi zriedka. Spravidla sú to podkrovia, skrinky a technické miestnosti, z ktorých odchádzame s plnými rukami. Svetlo na týchto miestach sa môže po niekoľkých minútach automaticky vypnúť. Nemusíte si to pamätať a nemusíte sa kvôli tomu vracať naspäť.

Zaujímajú vás produkty od značky FIBARO? Kliknite na tento odkaz.

FIBARO 2

Ochrana toho, čo je najcennejšie

Jednoduché recepty inteligentnej domácnosti

FIBARO 19

Pri detekcii úniku vody sa automacitky zatvorí elektroventil

FIBARO 20

Automatické zatvorenie vonkajších roliet pri silnej búrke

FIBARO

Zapnutie klimatizácie pri detekcii vysokej vlhkosti v miestnosti

Riešenia vyvinuté špeciálne pre vás

Oheň zachytený už pri jeho vzniku

V súvislosti s popáleninami a požiarmi sme veľmi opatrní pri domácich činnostiach, napr. žehlenie, najmä s deťmi v okolí. Počas každodenného zhonu sa toho deje veľa.

Stačí nachvíľu odtrhnúť zrak od sporáka, keď s niekým voláte, alebo žehličku nechať zapnutú, pretože niekto je pri dverách a… FIBARO senzor detekujúci dym vám okamžite pošle upozornenie na nebezpečenstvo a ovládač RGBW zmení farbu svetla na červenú , takže môžete zavolať hasičov, kým nie je neskoro.

FIBARO 21
FIBARO 22

Ochrana pred neviditeľným nebezpečenstvom

Toho, čoho sa najviac bojíme je to, čo nevidíme, pretože sme zraniteľní, keď čelíme neviditeľnému nebezpečenstvu. Táto technológia nám poskytuje nástroje, ktoré nielen rozpoznávajú hrozbu, ale aj na ňu reagujú. CO senzor rozpoznávajúci oxid uhoľnatý vás upozorní na jeho nebezpečnú koncentráciu vo vzduchu a súčasne otvorí okná a zapne vetranie. Všetko máte pod kontrolou!

Čistý vzduch vo vašom domove vďaka FIBARO

Niekedy nevieme nič o znečistení ovzdušia v našom okolí. Náš domov je ovplyvnený vonkajšími podmienkami. Ak snímač častíc zistí vysokú úroveň znečistenia, informácie sa odovzdajú inteligentnému domácemu systému, ktorý zatvorí všetky otvorené okná a spustí čistenie vzduchu. Teraz môžete bez obáv tráviť čas doma.

FIBARO 23
FIBARO 24

Dajte pozor na vaše malé ratolesti

Malé deti potrebujú veľa spánku v perfektných podmienkach. Môžete si byť istí, že vaše dieťa spí dobre aj keď sa mierne pohybuje, a to kontrolou pomocou kamery v mobilnej aplikácii. Dbajte na kvalitu vzduchu na monitore spálne vášho dieťaťa, podľa potreby zapnite čistič vzduchu a zvlhčovač vzduchu.

Okamžitá detekcia poruchy

Nepresne pracujúce elektronické zariadenia môžu spôsobiť skrat v inštalácii alebo dokonca požiar. Pomocou inteligentnej zástrčky ako je FIBARO Wall Plug môžete na diaľku zapínať a vypínať ľubovoľné zariadenie, skontrolovať, koľko energie spotrebuje, a budete informovaní o abnormalitách fungovania ktoréhokoľvek zariadenia. Vďaka zásuvke na stenu môžete okamžite reagovať vypnutím zariadenia pomocou mobilnej aplikácie.

FIBARO 25

Zaujali vás produkty od značky FIBARO? Kliknite na tento odkaz.

FIBARO 3

Dokonalá klíma vo vašej domácnosti

Jednoduché recepty inteligentnej domácnosti

FIBARO 27

Zvlhčovač vzduchu sa automaticky zapne pri zistení suchého ovzdušia.

FIBARO 28

Zostavte si perfektný plánovač správnej teploty v miestnosti.

FIBARO 29

LED farba sa zmení pri zmene vonkajšej teploty.

Riešenia vyvinuté špeciálne pre vás

FIBARO

Pohodlie bez zbytočného utrácania

Zvykli sme si prispôsobiť pohodlnú teplotu miestnosti poveternostným podmienkam. Počas horúčav používame klimatizáciu a počas zimy kúrenie. V obidvoch situáciách sa vďaka spolupráci prístrojov FIBARO v prípade ponechania otvoreného okna automaticky vypne klimatizácia alebo kúrenie, aby sa zabránilo zbytočnému spotrebovaniu energie.

Cítite sa doma čo najlepšie

Keď sa vrátite z práce, myslíte na domácu atmosféru a nemôžete sa dočkať, až vstúpite do svojho domova a nájdete útočisko pred slnkom, dažďom či chladom. FIBARO home sa pripravuje na váš návrat nastavením teploty, vlhkosti a kvality vzduchu podľa vašich rodinných preferencií. Vitajte doma!

FIBARO 30
FIBARO 31

Primerané kúrenie

Zníženie teploty v interiéri o 1 ° C vedie k úspore energetického výdaja vo vykurovacej sezóne asi o 6%. Preto vždy, keď vyjdete z domu a zapnete alarm, systém FIBARO automaticky zníži teplotu. Keď prídete domov, teplota sa vráti na zvolenú hodnotu. Teraz môžete ušetriť peniaze.

Teplo na požiadanie

Sú chvíle, kedy potrebujete, aby boli vaše izby viac vykurované, ako je stanovené vo vašom rozvrhu. Vraciate sa s vašimi deťmi zo sánkovačky a viete, že sa musia okamžite zahriať. Alebo k vám prišiel hosť, ktorý sa najlepšie cíti pri vyššej teplote. Pomocou aplikácie môžete hneď zvýšiť teplotu v danej miestnosti. Keď prídete domov alebo hosť zaklope na dvere, dom bude správne vykurovaný.

FIBARO
FIBARO 32

Čistý vzduch vo vašej domácnosti

Znečistené ovzdušie nám nedovolí naplno si vychutnať prechádzky a športovať vonku. Trávime čas v interiéri a chceme si byť istí, že členovia domácnosti môžu neustále dýchať čerstvý vzduch. CO senzor sa o to postará, zatiaľ čo senzor kvality vzduchu môžete sledovať hladiny suspendovaných častíc PM 2,5 a PM 10 v interiéroch. Senzor detekuje jeho vysokú hladinu, pošle vám upozornenie a zapne čistič vzduchu alebo ventilátor. 

Zaujali vás produkty od značky FIBARO? Kliknite na tento odkaz.

FIBARO 4

Ovládanie brány a žalúzií bez námahy

Jednoduché recepty inteligentnej domácnosti

FIBARO

Pri východe slnka sa žalúzie/rolety automaticky zdvihnú.

FIBARO 34

Predpovedaný dážď? Rolety sa automaticky zatvoria.

FIBARO 35

Zatvorenie vonkajšej brány po 30 minútach ako prídete domov.

Riešenia vyvinuté špeciálne pre vás

FIBARO 36

Domov, ktorý predpovedá počasie

Počasie môže byť nepredvídateľné, takže keď sa zaoberáte každodennými vecami, nevšimnete si, keď sa situácia za oknom dramaticky zmení. Pomocou údajov o počasí prenesie systém FIBARO informácie do ďalších zariadení a vhodnou farbou svetla vás upozorní na nepríjemné počasie a zatvorí okná a rolety presne tam, kde to potrebujete.

Zatvorte rolety/žalúzie rovno z postele

Zatváranie roliet je jednoduchá činnosť, ale povedzme si pravdu, nikto nemá rád vstávanie z postele. Najmä keď sme práve začínali tráviť voľný čas a čítať obľúbenú knihu. Povedzte jednoduchý rozkaz a nechajte rolety zatiahnuť vo svojej spálni alebo v celom dome. Jeden jednoduchý povel a môžete pokračovať vo večernom relaxe.

FIBARO 37
FIBARO 38

Rýchla reakcia na oxid uhoľnatý

Strach z vvdychovania oxidu uhoľnatého nám často nedáva spávať. Inteligentná domácnosť FIBARO sa postará o to, že môžete pokojne spať. Keď detektor oxidu uhoľnatého spozoruje nebezpečný plyn, čo najskôr sa otvoria žalúzie a okná, ktoré miestnosť vyvetrajú. Systém inteligentnej domácnosti vám navyše pošle upozornenie na vysokú koncentráciu oxidu uhoľnatého.

Kancelárska scéna

Ľudia na schôdzke sa chcú radšej venovať niečomu inému, ako  príprave priestoru na prezentáciu. Vojdite do miestnosti ako šéf a zatiahnite žalúzie, stlmte svetlo a jedným jednoduchým gestom zapnite reproduktor. Teraz už len prejdite na vec a ukážte im všetko, čo máte!

FIBARO 39
FIBARO

Dobre chránené budovy

Zvyčajne, keď ideme na dovolenku, odchádzame z domu v zhone. Musíte pred odchodom veľa vecí zariadiť, takže niet divu, že vaša dovolenka vám môže pokaziť pomyslenie na možnosť nechať svoj majetok nechránený. Teraz, keď odchádzate z domu, zapnete stráženie a môžete jedným kliknutím zatiahnuť všetky žalúzie a brány. Bez obáv môžete vyraziť na cestu.

Zaujímajú vás produkty od značky FIBARO? Kliknite na tento odkaz.

FIBARO 5

Inteligentné spotrebiče, ktoré vedia, čo majú robiť

Jednoduché recepty inteligentnej domácnosti

FIBARO 41

Pri vstupe do miestnosti sa automaticky zapne hudba.

FIBARO 42

Naplánujte si spustenie televízneho programu.

FIBARO 43

Notifikácia oznámi dobu hrania hier.

Riešenia vyvinuté špeciálne pre vás

FIBARO 44

Vysávanie na požiadanie

Používanie automatického vysávača môže byť pohodlnejšie než kedykoľvek predtým. Povedzte hlasovému asistentovi Google Home jednoduchý príkaz „Hej, Google, začni upratovať“  zatiaľ pracuj na tom čo máš, zatiaľ čo vysávač sa postará o poriadok vo vašej domácnosti. Ovládač RGBW zmení farbu osvetlenia na oranžovú, aby informoval domácnosť, že upratovanie stále prebieha, takže plaziace sa dieťa by malo chvíľu počkať na matkinom lone.

A pranie je u konca

Keď sa bielizeň nachádza v odľahlom rohu domu, môžete dostať upozornenie na dokončený proces prania. Okrem toho lampy blikajú v miestnosti a obývacej izbe, pre prípad, že by ste pri svojich prácach nemali pri sebe smartfón. Regulátor tepla navyše zvýši teplotu v sušiacej miestnosti, aby rýchlo bielizeň uschla. Teraz viete, kedy zavesiť bielizeň bez neustáleho pozerania na hodinky.

FIBARO 45
FIBARO

Perfektné premietanie filmu

Vytvorte dokonalú náladu pre večerný film pomocou jediného jednoduchého hlasového príkazu. Zapnite scénu „Domáce kino“ povelom, aby ste zapli televízor a reproduktory, zatiahli žalúzie a súčasne aktivovali príslušné osvetlenie. Počkajte chvíľu a všetko je pripravené! Už ste si pripravili popcorn?

Šetrite aj počas spánku

Spustením scény na dobrú noc môžete nielen pripraviť svoj domov na pokojnú noc zapnutím alarmu alebo zapnutím čističa vzduchu. Predtým naplnená práčka a umývačka riadu sa zapnú, keď bude najlepšia doba spotreby energie.

FIBARO 46

Zaujímajú vás produkty od značky FIBARO? Kliknite na tento odkaz.

FIBARO 6

Bezpečný domov je nevyhnutnosťou

Jednoduché recepty inteligentnej domácnosti

FIBARO

Jedným stlačením tlačítka aktivujete alarm v celom dome.

FIBARO

Ak ste na dovolenke, môžete si nastaviť simuláciu prítomnosti.

FIBARO

Aplikácia vás upozorní v prípade detekcie pohybu u vás doma.

Riešenia vyvinuté špeciálne pre vás

Sledujte svoj domov

Váš domov je vaša pevnosť, takže aj počas vašej neprítomnosti by ste radšej vedeli, že vaše súkromie nie je narušené. Pohybový senzor integrovaný do sledovacieho systému sleduje váš majetok vo dne aj v noci. Keď zaznamená pohyb, dostanete upozornenie s videozáznamom, aby ste zistili, či máte mať obavy.

FIBARO 48
FIBARO 49

100% zabezpečenie

Ak nechávame bezpečnosť domova v rukách bezpečnostnej firmy, máme pochybnosti, či hliadka dorazí dostatočne rýchlo na to, aby zabránila vlámaniu. Vyplatí sa vybaviť váš dom, aby mohol signalizovať narušenie a účinne odradiť samotných zlodejov pred príchodom bezpečnostnej hliadky.

Keď poplachový systém zaznamená nežiaduci pohyb alebo otvorenie okna, bude váš domov vďaka svetelnému a zvukovému alarmu viditeľný a počuteľný už z diaľky. V tejto situácii lupiči okamžite zastavia všetky pokusy o vstup do vášho domova a váš majetok je ostane v bezpečí.

Susedská pomoc kým ste preč

Sused, ktorý súhlasil s tým, že sa postará o váš dom, kým ste preč, je veľmi efektívny spôsob, ako mať príjemnú dovolenku bez starostí. Hneď ako sa niekto pokúsi dostať k vám domov, dôveryhodný sused dostane upozornenie. Bude schopný skontrolovať, či je všetko v poriadku, a konať podľa toho.

FIBARO
FIBARO 50

Virtuálny kľúč od vášho domova

Pozvali ste svojich priateľov, ale zastali ste v kolóne a budú si musieť počkať. Kuriér zavolá stojac pred vašimi dverami s dôležitým balíkom, ale na pár dní sa už domov nevrátite. Znie vám to povedome? Interkom vám umožní otvoriť dvere ľuďom, ktorým dôverujete a ktorí môžu vstúpiť do vášho domova. Hostia alebo vaše dieťa, ktoré si zabudlo kľúče, na vás nemusia čakať vonku. Kuriér môže balík, ktorý vám priniesol, nechať na bezpečnom mieste.

Prístup pre dôveryhodných ľudí

Keď nie ste doma, zverenie údržby a upratovania domácnosti profesionálom je veľmi pohodlné. Problémy s bezpečnosťou a prístupom domov nie sú problémom, ak bude každá osoba vstupujúca do vašej nehnuteľnosti vybavená individuálnym PINom, ktorý umožní vstup. Vpustením dôveryhodných do vášho domu alebo záhrady vás interkom bude informovať o ich prítomnosti. Toto riešenie minimalizuje riziko spojené s prípadným nežiaducim vstupom tretej strany do vášho majetku.

FIBARO 51

Zaujímajú vás produkty od značky FIBARO? Kliknite na tento odkaz.

FIBARO 7

Krásna záhrada bez námahy

Jednoduché recepty inteligentnej domácnosti

FIBARO 53

Automatické zasvietenie pri otvorení terasových dverí.

FIBARO 54

Podľa vlhkosti pôdy sa zapne zavlažovací systém.

FIBARO 55

Nastavte si dátum kosenia vašej záhrady.

Riešenia vyvinuté špeciálne pre vás

Fantastický večer na terase

Jednoduché kliknutie na tlačidlo na ceste do záhrady, ktoré zapne očarujúce osvetlenie a prehrá obľúbený zoznam skladieb, určite urobí večer príjemnejším a premení každé stretnutie na záhrade na jedinečnú súčasť vášho inteligentného domáceho života.

FIBARO 56
FIBARO 57

Počasie naživo

Pravidelné automatické zavlažovanie záhrady sa je pre nás mimoriadne pohodlné riešenie. V prípade, že sa počasie stane nepredvídateľným, stojí za to vybaviť záhony snímačmi vlhkosti. Zabráňte zbytočným záplavám rastlín a spotrebe vody jednoduchými informáciami o optimálne hydratovanej pôde zo senzorov.

Kúzelný večer

Pri večerných potulkách po záhrade, najmä ak je to veľký priestor, nemusíme zapínať svetlá na celom jej priestore. Keď snímač pohybu zaznamená pohyb, svetlo sa zapne na miestach, kde sú ľudia. Vďaka tomuto riešeniu môžete obdivovať svoju záhradu po zotmení a nemusíte sa starať o svoje účty za osvetlenie.

FIBARO 58
FIBARO 59

Perfektná teplota vody

Ak máte bazén, nechajte ho takým bazénom, do ktorého môžete skočiť kedykoľvek, bez ohľadu na aktuálnu teplotu vzduchu. Systém ohrevu vody nakonfigurovaný so snímačom teploty vzduchu vám umožňuje používať bazén kedykoľvek počas roka a dňa. V lete pocítite upokojujúci chlad a počas jari a jesene príjemne teplú vodu.

Dozor nad vašou záhradou

Dôležitá záhradná oblasť je ťažko udržiavateľná a často ju narušia nežiaduce vplyvy alebo osoby. Monitorovanie vzdialených rohov vášho domu synchronizované s poplašným systémom nám umožní pokojne spať a ubezpečí nás, že záhrada je tiež bezpečnou súčasťou nášho príbytku.

FIBARO 60

Zaujímajú vás produkty od značky FIBARO? Kliknite na tento odkaz.

FIBARO 8

Atmosférický domov v harmónii

Jednoduché recepty inteligentnej domácnosti

FIBARO

Zapnutie hudby pri príchode domov.

FIBARO 62

Stlačením tlačidla zapnete zábavnú scénu.

FIBARO 63

Zapnutím televízie sa stlmia svetlá.

Riešenia vyvinuté špeciálne pre vás

Rituál zaspávania

Denná rutina je pre deti nesmierne dôležitá. Inteligentná domácnosť pomôže vášmu dieťaťu zaspať behom chvíle. Svetlo v detskej izbe, obývacej izbe alebo kúpeľni sa stlmí a nakoniec začne hrať zoznam skladieb s uspávankami. Všetko v naplánovanom čase. Po kúpeli alebo rozprávke tlačidlo svetlo pomaly zhasne. Toto je najlepší nočný režim.

FIBARO 64
FIBARO 65

Zen scéna

Svet nám vnucuje krkolomné tempo žonglovania s každodennými úlohami, a preto všetci potrebujeme pár chvíľ pre seba. Domáci priestor zdanlivo nie je najlepším miestom na meditáciu, pretože veľa vecí nás rozptyľuje. Na druhej strane, keď zapneme príslušné svetlo a hudbu spolu so zvlhčovačom aromatizujúcim vzduch, ukáže sa, že keď zavriete oči, môžete sa cítiť ako v pokojnej oáze. Zhlboka sa nadýchnite…

Romantika na požiadanie

Muži vedia, ako veľmi majú ženy rady romantické večery. Ženy zas vedia, že  ich muži by ich veľmi neradi organizovali. Drahí muži – urobte na ňu dojem,  jednoducho. Jedným kliknutím alebo hlasovým povelom zapnite hudbu, rozložte krb a súčasne stlmte svetlo v obývacej izbe. Stačí priniesť červené víno a všetko je pripravené!

FIBARO 66
FIBARO 67

Scéna na boj proti strašidlám

V detskej izbe sa niekedy objavia príšery, takže vaše deti nemôžu zaspať. Našťastie je tu inteligentný domov. Gombík umiestnite na nočný stolík vedľa vášho dieťaťa. Upokojujúce osvetlenie vyhrá boj so strašidlami pod posteľou alebo skriňou alebo na akomkoľvek inom mieste, kde sa obvykle príšery zakrádajú. Pohybový senzor detekuje všetky podozrivé pohyby v detskej izbe. Vďaka tomu sa vaše dieťa bude cítiť bezpečne.

Atmosféra na sústredenie

Každý z nás pozná ten stav. Stáva sa to, keď nás čaká dôležitá úloha a domáce pohodlie nás rozptyľuje na každom kroku. Uľahčite si úlohu a pomocou hlasového príkazu zapnite „Režim zaostrovania“, aby ste vytvorili dokonalú atmosféru pre prácu alebo štúdium. Z reproduktorov potom bude prúdiť výber hudby, ktorý podporí koncentráciu, zatiaľ čo osvetlenie nastaví farby, pri ktorých sa najlepšie sústredí.

FIBARO 68
FIBARO 69

Kúzlo záhradného posedenia

Jedlo na čerstvom vzduchu chutí lepšie a ešte najlepšie, ak je konzumované s priateľmi. Kombinácia týchto dvoch okolností, atmosférického osvetlenia a obľúbenej hudby vytvára dokonalú záhradnú párty. Bez straty grilovania z dohľadu alebo sedenia za stolom môžete otvoriť slnečnú clonu, aby ste obdivovali hviezdy, zapnúť obľúbený zoznam skladieb a záhradné lampy pomocou jedného diaľkového ovládača. Je čas na prípitok.

Zaujímajú vás produkty od značky FIBARO? Kliknite na tento odkaz.

Predstavte si deň v inteligentnej domácnosti...

6:45

Zobúdzanie

FIBARO 70
FIBARO 71

Prebudíte sa s východom slnka. Domov prepúšťa do vašej spálne jemné svetlo.

8:00

Odchod z domu

FIBARO
FIBARO 6

Pred odchodom zaistíte dom jedným kliknutím.

12:45

Mimo domova

FIBARO
FIBARO 2

Vďaka inteligentným senzorom máte svoj domov pod kontrolou.

16:25

Príchod domov

FIBARO
FIBARO 3

Teplota v dome je pri vašom príchode perfektná.

18:40

Domáce kino

cinemae
FIBARO 5

Rodinný filmový večer začnete jedným hlasovým príkazom.

20:00

Večerný rituál

FIBARO 76
FIBARO 8

Pripravujete deti na dobú noc. Dokonalá nálada už je na svete.

21:15

Polievanie záhrady

FIBARO 78
FIBARO 7

Polievanie záhrady sa upravuje podľa vlhkosti pôdy.

22:30

Dobrú noc

FIBARO 80
FIBARO 1

Pripravíte dom na noc jedným kliknutím, bez opustenia postele.

Revolučná inteligentná domáca aplikácia

Nová aplikácia FIBARO Home Center ponúka najvyššiu úroveň komfortu a účinnosti inteligentného riadenia domácnosti, na ktorú všetci čakali.

fibaro

Centrum vášho domova

Intuitívny dashboard mobilnej aplikácie je navrhnutý tak, aby urobil všetko, čo potrebujete na efektívnu správu svojho inteligentného domu hneď po zapnutí aplikácie. Na prvý pohľad viete, čo sa deje v celom dome.

FIBARO 82

Haptická technológia (trasenie telefónom pri používaní aplikácie) uľahčuje život zrakovo postihnutým.

Efektívna aplikácia pre spoľahlivý systém

Použitie najnovších technológií výrazne zvýšilo efektívnosť aplikácie pre vaše pohodlie a spokojnosť.

15x

rýchlejšie
spúšťanie aplikácií

10x

rýchlejšie
sťahovanie aplikácií

6x

menšia spotreba
batérie telefónu

100%

rýchlejšie pripojenie
k vzdialenému prístupu

FIBARO 83
FIBARO

Mnoho farebných náhľadov

FIBARO Home Center funguje v troch farbách – Svetlo strieborná, Svetlo modrá a Tmavo modrá. Vyberte si farbu, ktorá vám vyhovuje najlepšie, alebo použite svetlú verziu počas dňa a tmavú verziu večer, aby ste menej unavili oči.

Zabezpečené prihlásenie

Všetko, čo potrebujete, je jediné prihlásenie pomocou vášho FIBARO ID, aby ste mohli používať aplikáciu a spravovať všetky zariadenia pracujúce v systéme FIBARO. Komunikácia medzi aplikáciou a riadiacou centrálov FIBARO, ako aj heslá sú šifrované. Vaše osobné údaje a údaje sú chránené, keď zveríte svoj domov do systému FIBARO.

FIBARO

Stiahnite si FIBARO Home Center ešte dnes

FIBARO 84
FIBARO 85

Oslovil vás výrobca značky FIBARO? Jeho oficiálnu stránku nájdete kliknutím na tento odkaz.