IoT Riadenie chladiaceho reťazca

Riešenia riadenie chladiaceho reťazca monitorujú a riadia balíky citlivé na teplotu, aby sa zabránilo znehodnoteniu pri ich pohybe v dodávateľskom reťazci.

Čo je IoT riadenie chladiaceho reťazca?

Riešenia správy chladiaceho reťazca využívajú senzory s podporou internetu vecí na monitorovanie a správu prostredia balíkov citlivých na teplotu, aby sa predišlo znehodnoteniu a plytvaniu, keď sa pohybujú v dodávateľskom reťazci.

Návrh hodnoty

Riadenie chladiaceho reťazca je nákladné a zložité a vyžaduje si presné monitorovanie a sledovanie balíkov – pretože akékoľvek oneskorenie môže znamenať drahé straty, najmä v prípade liekov alebo potravín citlivých na teplotu. Manuálne riešenia nie sú vždy účinné a prispievajú k 218 miliardám dolárov v potravinách, ktoré idú priamo zo zberu na skládku.

Riešenia správy chladiacich reťazcov udržujú všetky zainteresované strany v obraze a umožňujú zákazníkom a správcom vozového parku sledovať zásielky v reálnom čase, prijímať upozornenia na akékoľvek meškanie a kontrolovať stav balíkov.

riadenie chladiaceho reťazca

Ako to funguje

Využitím presných teplotných senzorov môžu riešenia správy chladiaceho reťazca okamžite upozorniť vodičov na potenciálne problémy so zásielkou, či už sú na ceste alebo parkujú na noc, čo umožňuje rýchlu reakciu skôr, ako sa situácia stane kritickou alebo sa stratia zásoby.

IoT riadenie chladiaceho reťazca - kľúčové výhody

Dostávajte upozornenia na chyby s chladiacim zariadením na ceste aj mimo nej, čo umožňuje vodičovi okamžite konať, ak hrozí, že sa zásielka pokazí.

Vždy presne viete, kde sa vaša zásielka nachádza vďaka diaľkovému sledovaniu.

riadenie chladiaceho reťazca