IoT-SK-Zabezpečenie smart domácnosti

Zabezpečenie smart domácnosti využíva produkty s podporou internetu vecí, ktoré používateľom umožňujú monitorovať a spravovať bezpečnosť svojho domova vrátane prístupu k dverám a dohľadu.

Smart Home Security

Čo je zabezpečenie smart domácnosti s podporou IoT?

Zabezpečenie smart domácnosti využíva kolekciu produktov s podporou internetu vecí, ktoré používateľom umožňujú na diaľku monitorovať a spravovať bezpečnosť svojich domovov. Tieto systémy dokážu spravovať dohľad v domácnosti a okolo nej, ako aj to, kto má prístup k dverám, ak sú vybavené inteligentnými zámkami.

Návrh hodnoty

Očakáva sa, že trh s bezpečnosťou internetu vecí vzrastie z 8,2 miliardy v roku 2018 na 35,2 miliardy do roku 2023.

Inteligentné domáce bezpečnostné systémy umožňujú používateľom na diaľku monitorovať a spravovať svoje domovy v reálnom čase, pričom upozorňujú majiteľov domov na nezvyčajné správanie alebo neočakávané pokusy o prístup k dverám alebo oknám. Na rozdiel od tradičných domácich bezpečnostných systémov inteligentné bezpečnostné systémy pokračujú v monitorovaní a odosielaní výstrah, aj keď sú deaktivované.

Ako to funguje

Inteligentné domáce bezpečnostné systémy môžu zahŕňať inteligentné zvončeky, ktoré nielen upozornia používateľov, keď je niekto pri dverách, ale môžu im umožniť identifikovať a komunikovať s cudzími ľuďmi pred odomknutím dverí, a inteligentné bezpečnostné kamery, ktoré sa aktivujú pohybom a sú prístupné. na diaľku.

zabezpečenie smart domácnosti

Kľúčové výhody: Zabezpečenie smart domácnosti s podporou internetu vecí

  • Spravujte a monitorujte bezpečnosť svojho domova odkiaľkoľvek a zaistite, že sa nemusíte obávať, či sú vaše dvere zamknuté, keď ste preč.
  • Dostávajte upozornenia na pokusy o prístup alebo pohyb vo vašom dome, aj keď je systém deaktivovaný.
  • Identifikujte návštevníkov a komunikujte s nimi bez odomykania dverí, aj keď nie ste doma.