Xiaomi Haylou

haylou

Posilnenie a prebudenie

Škrupina, inšpirovaná lastúrou, vytvára melodický a energický zvuk ako oceán. Značka Xiaomi Haylou je presvedčená, že rezonuje s morom cez lastúru, počúva neznámy svet a spoločne zdieľa krásu zvuku.

Xiaomi Haylou

Digitálna ekológia zdravia s integráciou scenára „údaje o používateľskom zariadení“ prostredníctvom technologických inovácií. Značka Haylou, ktorá si osvojila hodnoty „Posilnenie & Prebudenie“, má za cieľ inšpirovať vás, aby ste sa držali výzvy, objavovali svoj potenciál a našli svoje lepšie ja.

100+

100+ patentov na technické inovácie

100+ krajín

Dostupné vo viac ako 100 krajinách

10mil. + používateľov

Slúži desiatkam miliónov používateľov na celom svete

Názov značky je prevzatý z homonyma anglického slova „Hello“. Značka verí, že dokáže rezonovať s morom cez lastúru a spoločne počúvať hlas oceánu a tiež môže počúvať hlas užívateľov cez Haylou a spoločne zdieľať krásu hlasu. Haylou je posol zvuku a médium, prostredníctvom ktorého rezonuje s jej používateľmi.

Haylou je značka patriaca do Dongguan Liesheng Electronic Technology. Dongguan Liesheng Electronic Technology je dcérskou spoločnosťou Dongguan Hele Electronics. Hele Electronics a Liesheng Electronic sú OEM pre Xiaomi Mi / Redmi Airdots.

Vedecký výskum a vývoj

Liesheng sa zaviazal uviesť technológiu ako katalyzátor rozširovania podnikania. Majú kompletný tím výskumu a vývoja, ktorý poskytuje holistické riešenia založené na rôznych scénach cvičenia pre hardvér, technický servis a podporu aplikácií. Pracujú na vybudovaní plnohodnotného prostredia pre rôzne športové scény, aby sme klientom poskytli vynikajúce športové zážitky. Vďaka kompletnému dodávateľskému reťazcu majú konkurencieschopnú schopnosť kontroly nákladov na výrobu.

Xiaomi Haylou 1

Často kladené otázky

Keď sú bezdrôtové slúchadlá mimo nabíjacej skrinky a nie je k dispozícii žiadne pripojenie a žiadna činnosť, automaticky sa vypnú približne po 5 minútach.

Áno! Všetky naše Bluetooth slúchadlá možno použiť na uskutočňovanie a prijímanie telefónnych hovorov.

Áno! Všetky otvorené slúchadlá sú vodeodolné alebo vodotesné! Pozrite si špecifikácie uvedené pre každý produkt, aby ste sa uistili, že si vyberiete ten správny pre váš prípad použitia. Slúchadlá nie je možné používať na plávanie ani sprchovanie.

Pre snímač srdcovej frekvencie ho môžete nastaviť tak, aby testoval celý deň, alebo testujte, ak chcete poznať frekvenciu. Pre údaje o srdcovej frekvencii a kyslíku v krvi je krivka na domovskej stránke Haylou Fun APP.

Bližšie informácie o konkrétnych Haylou produktoch sa dozviete na oficiálnej stránke výrobcu.

Xiaomi Haylou GT2S
Xiaomi Haylou LS05

Nahliadnite do našej širokej ponuky smart produktov Xiaomi Haylou kliknutím na tento odkaz.