HELTUN

HELTUN vyvíja a vyrába inovatívne produkty a riešenia pre inteligentné domácnosti so hlavným zameraním na dizajn, funkčnosť a zákaznícku podporu. Vlajkové produkty sú „neuveriteľne tenké“ na stene, ale popri tom sú „neuveriteľne inteligentné“ a sú vybavené funkciami, ktoré väčšine ostatných podobných produktov na trhu jednoducho nemajú.

HELTUN ako prvá spoločnosť dosiahla certifikáciu platformy Z-Wave 700 pre všetky dostupné frekvencie Z-Wave na celom svete. Plynulo a spoľahlivo fungujúce, intuitívne a futuristické produkty a riešenia spoločnosti sú orientované na maximálnu spokojnosť zákazníka. 

HELTUN: Budúcnosť inteligentného domu

Termostat vykurovania HELTUN je dokonalým nástrojom na ovládanie vykurovacieho systému a jeho integráciu do inteligentného prostredia Z-Wave poskytujúceho diaľkové ovládanie a úsporu energie.

KOMPATIBILNÉ S VAŠIM OBĽÚBENÝM HUBOM

Termostat vykurovania HELTUN je najtenší na trhu. Jeho plastové puzdro odolné voči ohňu a skratu má hrúbku len 9 mm.

Fan Coil Thermostat od HELTUN je dokonalý nástroj na integráciu vašich 2-rúrkových a 4-rúrkových fancoilových jednotiek do inteligentného prostredia Z-Wave, ktoré poskytuje diaľkové ovládanie a úsporu energie.

So vstavanou softvérovou logikou spotreby energie môžete presne sledovať, koľko energie sa spotrebovalo počas konkrétneho dňa, týždňa alebo mesiaca.

Stačí zadať spotrebu záťaže vo wattoch pre každý kanál relé a špeciálna logika vypočíta celkovú spotrebu vzhľadom na čas, odkedy je výstup v stave ON.

HELTUN Touch Panel Switch je jediný Z-Wave dotykový panel tejto veľkosti s až 5 tlačidlami a až 5 suchými kontaktnými relé.

Dotykový spínač je ideálnym nástrojom na ovládanie osvetlenia a motorizovaných spotrebičov. Podporuje až päť zariadení na striedavý a jednosmerný prúd pripojených k jednému zariadeniu a poskytuje riešenie diaľkového ovládania a monitorovania pre takmer nekonečné množstvo prípadov použitia.

V našej širokej ponuke produktov HELTUN nájdete ďalšie modely, ktoré vás zaručene oslovia. Kliknite na tento ODKAZ.