Heatit

HeatIt je švédsky výrobca, ktorý sa zameriava na výrobu komponentov na elektrické podlahové kúrenie. V tejto oblasti pôsobí viac ako 20 rokov. Vo svojom portfóliu má taktiež komponenty s certifikáciou Z-Wave, ktoré je možné používať v Smart Home systémoch postavených na protokole Z-Wave.

HeatIt prišiel pred 5 rokmi na trh s úplne prvým Z-Wave kompatibilným termostatom určeným pre elektrické podlahové kúrenie, čo bolo v danom čase nesmierne potrebné. Dnes je tento termostat v jeho 3 generácií stále najpredávanejším termostatom. . HeatIt aj naďalej pracuje na tom, aby na trh prinášal unikátne riešenia a ponuka tejto značky sa veľmi odlišuje od ponuky iných Z-Wave výrobcov.

Ako sa to všetko spája?

Brána, ktorá je pripojená k internetu cez smerovač, je mozgom systému. Spracováva všetky informácie medzi vami a rôznymi funkciami systému.

Brána spracováva všetky informácie zo systémových bezdrôtových senzorov, ktoré sú pripojené k produktom, ktoré chcete ovládať. Tieto sú založené na parametroch, ktoré ste odoslali, alebo na rozhodnutiach, ktoré tam a tam urobíte.

Jednoduché používateľské rozhranie na vašom PC, telefóne alebo tablete je všetko, čo je potrebné na správu domu. Váš miestny elektrikár vám môže pomôcť s nastavením systému a inštaláciou rôznych produktov potrebných na komunikáciu systémových zariadení.

Ak používate smartfón, potrebné zručnosti už máte. Váš systém inteligentnej domácnosti sa môže postupne rozširovať. Môžete začať s niekoľkými jednoduchými aplikáciami a neskôr pridávať, keď zažijete výhody a radosť zo všetkých možností, ktoré systém poskytuje!

Heatit-smart-home-logo
Heatit 1

Rotačné stmievače Heatit

Rotačné stmievače Heatit poskytujú veľa možností inštalácie
a používať. Inteligentné stmievače so Z-Wave, Zigbee alebo Bluetooth, ako aj tradičné rotačné stmievače dopĺňajú rad.

Heatit 2

Heatit Z-TRM6

Heatit Z-TRM6 je elektronický termostat pre elektrické podlahové
kúrenie. Termostat vám umožňuje ovládať váš elektrický spotrebič podlahové kúrenie cez vašu Z-Wave sieť alebo pomocou tlačidiel vpredu. Termostat má jednoduché užívateľské rozhranie.

heatit picture

Inteligentnejšie domy s Heatit Renergy

Nová integrácia umožňuje inteligentnú správu napájania

Regulácia na základe cien elektriny

Heatit Renergy ponúka skvelé príležitosti na optimalizáciu spotreby energie a šetrenie peňazí. Zákazník robí praktické rozhodnutia o tom, ako je systém nastavený podľa jeho potrieb. Keď je riešenie nainštalované, je definované, ktoré záťaže sa majú kontrolovať.

Objavte všetky smart produkty HeatIt v našom e-shope kliknutím na tento odkaz.