Frient

frient

Skratka k pokojnému životu

Produkty značky Frient poskytujú pocit komfortu a bezpečia pre vás i vašich blízkych. Majte pod dohľadom vašu spotrebu energie a ušetrite kopec peňazí.

Zaobstarajte si priateľské privítanie a držte nežiaduce osoby mimo domov

S inteligentnou klávesnicou získate zabezpečenú kontrolu prístupu do vášho domova a zaistí, že sa dovnútra dostanú len ľudia, ktorých chcete mať.

Frient 1
frient3

Príjemný doplnok do vášho domova

Ale čo je frient, pýtate sa? Frients sú bezdrôtové inteligentné domáce zariadenia, ktoré vám pomôžu starať sa o váš domov a automatizovať váš každodenný život.

Na diaľkové ovládanie vášho domu používajte frigentne senzory a alarmy. So svojimi novými kamarátmi môžete vypnúť hlavné svetlo bez toho, aby ste znova vstali z postele, alebo skontrolovať, či vaše dieťa nechalo Playstation v pohotovostnom režime.

Ak máte starších príbuzných, ktorí žijú sami, vaši priatelia sú tu, aby vám pomohli na nich dohliadať a dali vám pokoj, že vaši blízki sú v bezpečí.

Pozdravte svojho nového Frient - priateľa

Potrebujete priateľa, ktorý bude neustále dohliadať na váš domov, niekoho, kto vás upozorní v prípade núdze, alebo niekoho, kto vám pomôže znížiť spotrebu elektriny? Nájdite produkty, ktorí zodpovedajú vašim potrebám.

Frient 2

Skvelý senzor pohybu

Skvelá podpora a skvelý pohybový senzor! Predtým som vyskúšal iné PIR, ktoré stále nefungovali.“ – Guido W. z Nemecka

Jednoduchý setup

Ahoj! Kúpil som váš systém spolu so 16 inteligentnými hlásičmi dymu, 1 inteligentným tepelným hlásičom a 1 inteligentným snímačom vlhkosti. Som naozaj spokojný s tým, aké jednoduché je nastavenie systému. Tak rýchle!!“ – Pål L. z Nórska

Pripojenie k Zigbee

Na rozdiel od lacnejších verzií z Číny je Water Leak Detector produktom, ktorý skutočne vyhovuje Zigbee a funguje. Odporúčam.” – Thijs z Holandska

Deň s priateľom - Frient

Zistite, ako vám vaši noví priatelia môžu pomôcť optimalizovať každodenné rutiny.

frient

6:30 - Zobúdzanie sa

Čas vstávať z postele

Žiaden problém! S malou pomocou od vašich priateľov je ľahké začať nový deň.

frient products

7:30 - Cesta do práce

Opustite svoj domov s pokojom v duši

Vaše vstupné senzory vás upozornia, ak ste zabudli zavrieť dvere alebo okno. Smart Plug Mini vám oznámi, či sú vaše elektrické spotrebiče v pohotovostnom režime a spotrebúvajú energiu, keď sa nepoužívajú

Frient 3
frient work
frient

12:00 - Skontrolujte svoj domov

Buďte si istí, že váš domov je v bezpečí

Vaše vstupné senzory sledujú vaše dvere a okná, aby vás informovali, či niekto vstúpi do vášho domu, keď ste preč. Každý pohybový senzor sleduje váš domov a povie vám, či sa tam niečo hýbe. Ak sa niekto odváži nechcene vstúpiť do vášho domu, vaša inteligentná siréna ho odstraší svojím hlasitým hlasom. Vaše inteligentné hlásiče dymu vás ubezpečia, že vo vašej domácnosti nič nehorí.

Frient 4

17:00 - Príchod domov

Vrelé privítanie doma

Vaša inteligentná klávesnica vás víta doma po dlhom dni v práci. Ak prídete domov v noci, dokonca sa rozsvieti, keď vás uvidí. S pomocou vášho Smart Plug Mini môžete zapnúť svetlá jediným kliknutím. Ak je vám horúco, váš inteligentný kábel vám pomôže zapnúť ventilátory vo vašej domácnosti na diaľku.

frient
frient
Frient 5

17:30 - Príprava večere

Žiadne falošné dymové poplachy

S inteligentným tepelným alarmom vo vašej kuchyni sa nebudete obťažovať falošnými hlásičmi dymu, kým budete variť večeru pre svoju rodinu.

Frient 6

19:30 - Čas na oddych

Strávte kvalitný čas so svojou rodinou

Posaďte sa a relaxujte. Užite si skvelý film so svojou rodinou. S praktickým malým inteligentným tlačidlom umiestneným vedľa vašej pohovky môžete ľahko stlmiť svetlá do útulného televízneho režimu bez toho, aby ste museli opustiť pohovku.

Frient 6
frient
frient

20:30 - Oddýchnite si ešte viac!

Osloboďte sa od starostí

Ak by vás silný dážď vonku prinútil zablúdiť k obavám, že všetky cenné veci vo vašej pivnici nie sú dostatočne chránené pred plesňou, môžete teraz zahodiť starosti za hlavu. Váš inteligentný snímač vlhkosti vás upozorní, ak by prostredie v suteréne mohlo potenciálne poškodiť vaše veci, a váš detektor úniku vody vás okamžite upozorní, ak dôjde k úniku.

Frient 8

22:30 - Čas na spánok

Ukončite váš deň komfortne

Predtým, ako sa budete cítiť príliš pohodlne, možno budete chcieť skontrolovať kvalitu vzduchu vo vašej spálni. Senzor kvality vzduchu vám povie, či musíte pred spaním otvoriť okno. Teraz si môžete položiť hlavu na vankúš. Váš Smart Plug Mini vám umožní vypnúť svetlá bez toho, aby ste opustili posteľ. Dobrú noc!

Frient 9

Objavte smart produkty Frient z našej ponuky kliknutím na tento odkaz.