Aqara Home System

Kompatibilný s hlasovým ovládaním

Aqara smart home produkty pomocou Aqara Hub-u sú plne integrovateľné do každého hlasového asistenta vrátane Amazon Alexa.

aqara-smart-home-zigbee-apple-homekit
FIBARO

Aqara je vhodná pre celú rodinu

Je cenovo dostupné riešenie pre inteligentné domácnosti. Je spoľahlivý, ľahko použiteľný a každému dostupný systém. Je vhodný pre každého, kto preferuje jednoduché ovládanie a vyšší komfort.

Čo všetko potrebujete ak chcete mať Aqara smart home riešenie?

Je to jednoduché. Ako prvé začnete s centrálnou jednotkou Aqara Hub. Slúži ako most pre ostatné Aqara zariadenia. Pomocou Aqara Hub-u viete integrovať všetky Aqara zariadenia do Google Home, Apple HomeKit a aj Amazon Alexa.

AQARA_HUB

1. krok

A. Hub sa jednoducho za zastrčí do zásuvky, spáruje v telefóne a je pripravené na použitie.

Okrem funkcie centrálnej jednotky má ešte ďalšie minimálne 2 užitočné funkcie – svetlo a siréna.

Svetlo v tvare kolieska je diskrétne a ideálne aj ako nočné svetlo. Samozrejme je plne farebné takže môžete použiť aj ako farebný efekt v miestnosti.

Sirénu určite oceníte, ak plánujete používať notifikácie na rôzne udalosti, alebo jednoducho ako vnútornú sirénu v prípade poplašného systému.

2. krok

Pridajte žiarovky pre vytvorenie vhodnej atmosféry pomocou viacbielnej žiarovky.

Viacbielna znamená, že môžete zvoliť taký odtieň bielej farby, akú chcete – od studenej bielej, cez dennú bielu až po teplú bielu (2700-6500k).

aqara-smart-home-zigbee-apple-homekit
aqara-smart-home-zigbee-apple-homekit

3. krok

Pridajte pohybové senzory a vytvorte si vlastný, plne funkčný zabezpečovací systém s pripojením na internet a hlasovým ovládaním. Už nikdy nebudete potrebovať SIM kartu pre GPRS zabezpečenie, ale ani kľúčenku pre diaľkové ovládanie.

4. krok

Pridajte dverové senzory a prineste automatizáciu osvetlenia. Je to vhodné hlavne pri miestnostiach ako sú špajza, či technická miestnosť. Ak dvere sa otvoria, svetlo sa zapne a ak dvere sa zatvoria, svetlo sa vypne. Funguje 100% spoľahlivo a okamžite.

aqara-smart-home-zigbee-apple-homekit
aqara-smart-home-zigbee-apple-homekit

5. krok

Pridajte senzor teploty a vlhkosti + zásuvku a automatizujte klímu. Či plánujete používať jednoduchý ventilátor, alebo plnohodnotnú klimatizáciu, s Aqara smart home to bude hračka.

Aqara-zasuvka-EU-Zigbee-Smart-Plug-1

Na stránke výrobcu nájdete aj rozsiahlu podporu a aktívnu komunitu užívateľov. Určite nájdete všetko, čo by ste chceli vedieť – www.aqara.com/support

Aqara

Krásne a premyslene navrhnuté výrobky

Ocenený dizajn je jednoduchý a elegantný a bol vytvorený tak, aby splynul s každým domovom.

Aqara a jednoduchá inštalácia

Naša inštalácia „urob si sám“ nevyžaduje žiadne nástroje na nastavenie, čo vám uľahčí údržbu a prispôsobenie vášho inteligentného domu podľa vášho uváženia.

Aqara
Aqara

Komplexný ekosystém inteligentnej domácnosti

Naše rozsiahle portfólio obsahuje viac ako 100 prepojených produktov a je integrované s HomeKit a ďalšími, čo vám poskytuje nekonečné spôsoby bezproblémovej automatizácie vášho domova.

Zapáčila sa Vám značka Aqara? Nahliadnite do našej širokej ponuky jej produktov kliknutím na tento odkaz.