Aeotec

90% nášho života trávime v interiéroch. Strávte ten čas inteligentnejšie.

Z priestoru do automatizovaného priestoru v 3 krokoch.

Aeotec je popredným tvorcom riešení automatizácie kvality, ktoré sa zameriavajú na automatizáciu priestorov, v ktorých pracujeme, odpočívame a trávime voľný čas. Vyrábame výrobky a skúsenosti pre priestory, ktoré sa pohybujú od skromných štúdiových domov až po luxusné hotely.

Navštívte oficiálnu stránku Aeotec kliknutím na tento odkaz.

1. Budova závisí od jej základov. Automatizované budovy sú založené na kvalitnom hardvéri a softvéri.

Aeotec dôveruje viac ako 400 000 nehnuteľností. V domácnostiach, kanceláriách a hoteloch ovplyvňuje denne životy miliónov ľudí. Aeotec ponúka 4 odlišné prístupy k automatizácii všetkého, od štúdiových bytov až po celé bytové jednotky – AutoPilot, Smart Home Hub, Z-Pi a Z-Stick.

Aeotec 1

2. Vďaka zavedenému softvéru je čas urobiť ho inteligentnejším. Inteligentná automatizácia vychádza z toho, že máte správne senzory pre správnu oblasť každého priestoru.

Automatizačné systémy sú iba také dobré ako inteligencia, ku ktorej majú prístup. Senzory Aeotec zhromažďujú tieto inteligencie s presnosťou a súkromím. Sprostredkujú ho späť zvolenému softvéru, takže automatizácie sú poháňané využitím prostredia v reálnom čase a atmosférou priestorov, v ktorých sa nachádzame.

3. Softvér, senzory, scéna. Softvér síce automatizuje priestor a senzory mu rozumejú, ale úlohou ďalšieho príslušenstva je riadiť priestory, v ktorých trávime čas.

Každý priestor jednoducho dokonalý. Od osvetlenia cez kúrenie, zámky až po sirény, hodnota automatizácie vychádza z toho, ako výkonne dokáže riadiť naše prostredie. Či už ide o doplnky od spoločnosti Aeotec, alebo o doplnky od iných výrobcov, ktoré sú kompatibilné s našimi systémami, sú to doplnky a operátory, vďaka ktorým sú naše priestory inteligentnejšie, bezpečnejšie a oveľa pohodlnejšie.

1. Automatizácia kvality vyžaduje kvalitnú bránu

Žiadne dva priestory nie sú rovnaké. Každý z nás má iné potreby z miestností, v ktorých trávi čas. Správny automatizačný softvér uspokojí tieto potreby.

Aeotec, ktorý už poháňa automatizačné systémy vo viac ako 400 000 nehnuteľnostiach, ponúka 4 kvalitné automatizačné platformy. Každý je kompatibilný s veľkým množstvom produktov od spoločností Aeotec a značiek tretích strán, no každý je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám veľkostiam nehnuteľností a preferenciám používateľov.

Pre mnohých je najlepšou bránou tá, ktorú si sami zostavia. Platforma Z-Stick od spoločnosti Aeotec, integrovaná v programoch Security 2 a SmartStart, je kompatibilná s celou radou otvoreného a komerčného softvéru.

Aeotec spolupracuje so SmartThings

Robte veci inteligentnejšie. Rozsah prác spoločnosti Aeotec s výrobkami SmartThings sa zameriava na pripojenie domácej elektroniky a uľahčenie vášho domáceho života.

aeotec

Nemecké inžinierstvo sa v tomto adaptéri PCB vytvorenom na premenu Raspberry Pi na bránu kompatibilnú so zakázkovým softvérom a softvérom typu open-source stretáva s procesormi Gen7 a 700 Z-Wave.

Autopilot

Umenie zvládnuť daný okamih. AutoPilot od nemeckých inžinierov, so zameraním na automatizáciu každodenných dotykových bodov.

aeotec

2. Automatizácia závisí od inteligencie

Domáca automatizácia je len tak dobrá, ako inteligentná. Séria Aeotec Intelligence ponúka bezkonkurenčné informácie pre sieť Z-Wave, čo jej umožňuje robiť skutočne inteligentné a automatizované rozhodnutia.

Kliknutím na konkrétny produkt vás presmerujeme k jeho blížším informáciam na našom e-shope.

Senzor zabezpečenia a automatizácie 3 v 1

Automatizácia od vašich vchodových dverí

Presné monitorovanie elektrickej energie v celom objekte

Miniatúrne rozmery, skonštruované so 6 snímačmi

Inštalácia MultiSensor 6 a TriSensor do steny

Neviditeľný senzor otvorenia / zatvorenia

3 najdôležitejšie senzory v 1

Senzor vody so senzormi prostredia

Inštalačný nástroj Pro s rozšírením snímača

Senzor úniku a zamrznutia

3. Prepínače a zásuvky Aeotec

Automatizácia ako má byť. Neviditeľná. Robia veci za vás, ale vždy je tu príležitosť urobiť tie isté veci sami. Automatizačné systémy si stále vyžadujú ručné riadenie.

Spínače svetla

aeotec

Illumino prepínač

Inteligentný nástenný vypínač všetko v jednom kompatibilný s vybranými žiarovkami LED, CFL, halogénmi a žiarovkami

Povoliť Z-Wave riadenie vypínačov

aeotec

Illumino wallnote

Batériový spínač a automatizačný regulátor

Stmievače svetla

aeotec

Illumino stmievač

Inteligentný vypínač stlmenia svetla všetko v jednom

Premena stmievacích spínačov na inteligentné stmievacie spínače

aeotec

Ovládače motorov

Nano uzávierka

Automatizujte spínače ovládajúce motor vrátane motorizovaných markíz a závesov

Nahliadnite do našej ponuky všetkých produktov Aeotec kliknutím na tento odkaz.

Aeotec 6