Cenová ponuka na Smart Home systém

koti-instalacia-banner-s-textom

Chcete mať inteligentný dom? S nami je to možné

Fibaro-cenova-ponuka

Cenová ponuka Koti SmartHome. Aj vy snívate o inteligentnom, automatizovanom dome, ktorý zabezpečí všetky záležitosti, ktorým sa musíte venovať? Záležitosti, ktoré môžu byť automaticky uskutočnené a vy sa tak môžete sa venovať veciam, ktoré naozaj vyžadujú vašu pozornosť?

Premeňte vaše sny na realitu…na lacnú realitu.

Akú lacnú? Ak máte novostavbu tak v podstate zadarmo. Zdá sa vám to nemožné?…

Do každej novostavby sa inštaluje zabezpečovací systém. Predsa je to vec, ktorá chráni vás, vašu rodinu a majetok. Tak prečo si nezaobstarať niečo, čo za rovnakú cenu poskytuje ďaleko viac možností

Zabezpečovací systém nemusí slúžiť iba na zabezpečenie domu, ale aj na automatizáciu, napríklad kúrenia, či osvetlenia. Keď máte automatizované kúrenie, máte zadarmo systém a taktiež aj ušetríte.

Z dlhodobého hľadiska nie len investujete extra peniaze, ale tiež ešte dokážete usporiť na inteligentnom dome. Nie je to úžasné?

Okrem toho môžete systém kedykoľvek rozšíriť o ovládanie osvetlenia, elektrických spotrebičov, meranie spotreby elektriny (celej domácnosti ako aj individuálnych spotrebičov), ovládanie kamerového systému, TV, HiFi, audio, zavlažovanie, rolety, brány a v podstate všetko, čo je zapojené do elektriky. Nami ponúkané systémy sú modulové a bez potreby extra elektroinštalácie a drahých, kilometrových káblov. A to všetko pomocou jednej aplikácie…

S akými vstupnými nákladmi máte rátať? Rovnakými ako pri normálnom zabezpečovacom systéme. Štartovacie zabezpečovacie balíky začínajú od 499 Eur a bez problémov môžete mať celý zabezpečovací systém vrátane ovládania kúrenia a to aj na diaľku, cez telefón, tablet, PC, Mac za menej ako 999 Eur. Okrem toho systém je vytvorený tak, aby ste nepotrebovali platiť drahé servisné poplatky. Stačí ak prejdete do sekcie Zwave alebo WiFi a máte profesionálne riešenie za bezkonkurenčné ceny.

heltun-touch-switch-z-wave-wifi-control

Ak by ste si predsa želali, aby bol systém nainštalovaný odborným personálom, stačí nás kontaktovať. Venujte iba 5 minút vyplnením formuláru, odošlite nám ho a my vám navrhneme také riešenie, ktoré je šité pre vás na mieru a za výhodnú cenu. Iba my vieme zabezpečiť najširšiu ponuku a za najlepšie ceny.

Tešíme sa na vás.

Tím KOTi.skO čo by ste mali záujem?

Inteligentné kúrenie

už od

199s DPH

Chcete znížiť ročné náklady na vykurovanie?

Prajete si mať doma zvýšený komfort a pohodlie?

Tak neváhajte, kliknite na tlačidlo nižšie a pošlite nám vyplnený formulár.

Ostatné už nechajte na nás.

Mám záujem

Chytré zabezpečenie

už od

499s DPH

Hľadáte chytrý zabezpečujúci systém, ktorý viete ovládať aj na diaľku a ihneď vás informuje ak sa stane poplašná udalosť?

Preferujete mať alarm, ktorý nevyžaduje technika ak chcete zmeniť PIN alebo niektoré nastavenie?

Kliknite sem

Profesionálne kamery

Už od

299s DPH

Hľadáte vhodný kamerový systém a neviete sa rozhodnúť aké kamery potrebujete?

Chceli by ste mať kamery, ktoré podporujú funkciu rozpoznania osoby, auta alebo dokonca tváre?

Chceli by ste mať kamerový systém priamo v aplikácií od alarmu?

Áno, chcem

Smarthome

Už od

999s DPH

Snívate o smart dome, kde všetko je integrované do jednej aplikácie, pomocou ktorého viete ovládať celý dom?

Páčilo by sa vám, ak dom automaticky zatvorí žalúzie, vypne svetlá, stiahne teplotu, zamkne dvere a zapne zabezpečujúci systém keď odídete z domu?

S nami je to možné.

Smarthome