Cenová ponuka na Smart Home systém

koti-instalacia-banner-s-textom

Chcete mať inteligentný dom aj vy – s nami je to možné

Fibaro-cenova-ponuka

Aj vy snívate o inteligentnom, automatizovanom dome, ktorý zabezpečí všetky záležitosti, ktorým sa musíte venovať? Záležitosti, ktoré sa môžu byť automaticky uskutočnené a vy tak môžete sa venovať veciam, ktoré naozaj vyžadujú vašu pozornosť?

Premeňte tie sny na realitu…na lacnú realitu.

Akú lacnú? Ak mate novostavbu, tak v podstate zadarmo. Nie je to možné? Ale áno…

Do každej novostavby sa inštaluje zabezpečovací systém. Veď je to vec, ktorá chráni vás, vašu rodinu a majetok. Tak prečo nezaobstarať niečo, čo za rovnakú cenu vám poskytuje viac možnosti, ďaleko viac…

Zabezpečovací systém nemusí slúžiť iba na zabezpečenie, ale aj na automatizáciu, napríklad kúrenia, či osvetlenia. A keď máte kúrenie automatizované, tak nielen máte systém zadarmo, ale aj ešte usporíte. A čím ďalej, tým viac…

Z dlhodobého pohľadu nie že investujete extra peniaze, ale dokážete ešte usporiť na inteligentnom dome. Nie je to úžasné?

Okrem toho môžete systém kedykoľvek rozšíriť o ovládanie osvetlenia, elektrických spotrebičov, meranie spotreby elektriny (tak celej domácnosti ako aj individuálnych spotrebičov), ovládanie kamerového systému, TV, HiFi, audio, zavlažovanie, rolety, brány a v podstate všetko, čo je zapojené do elektriky. Nami ponúkané systémy sú modulové a bez potreby extra elektroinštalácie a drahých, kilometrových káblov. A to všetko ovládať pomocou jednej aplikácie…

A akými vstupnými nákladmi máte rátať? Rovnakými ako pri normálnom zabezpečovacom systéme. Štartovacie zabezpečovacie balíky začínajú od 499 Eur a bez problémov môžete mať celý zabezpečovací systém vrátane ovládania kúrenia a to aj na diaľku, cez telefón, tablet, PC, Mac za menej ako 999 Eur. Okrem toho systém je vytvorený tak, aby ste nepotrebovali platiť drahé servisné poplatky, v podstate nič extra. Stačí ak prejdete do sekcie Zwave alebo WiFi a máte profesionálne riešenie za bezkonkurenčné ceny.

heltun-touch-switch-z-wave-wifi-control

Ak by ste predsa chceli aby systém bol nainštalovaný odborným personálom, tak stačí nás kontaktovať. Venujte iba 5 minút vyplnením formuláru, pošlite to a my vám navrhneme také riešenie, ktoré je naozaj šité na vašu mieru a za takú cenu, čo tu ešte nebolo. Iba mi vieme zabezpečiť najširšiu ponuku a za najlepšie ceny.

Tešíme sa na vás.

Tím KOTi.sk


O čo by ste mali záujem?

Inteligentné kúrenie

už od

199s DPH

Chcete znížiť ročné náklady na vykurovanie?

Prajete mať zvýšený komfort a pohodlie doma?

Tak neváhajte, kliknite na tlačidlo nižšie a pošlite nám vyplnený jednoduchý formulár.

Ostatné už nechajte na náš.

Mám záujem

Chytré zabezpečenie

už od

499s DPH

Hľadáte chytrý zabezpečujúci systém, ktorý viete ovládať aj na ďiaľku a ihneď vás informuje ak sa stane poplašná udalosť?

Preferujete mať alarm, ktorý nevyžaduje technika ak chcete zmeniť PIN alebo niektoré nastavenie?

Kliknite sem

Profesionálne kamery

Už od

299s DPH

Hľadáte vhodný kamerový systém a neviete sa rozhodnúť aké kamery potrebujete?

Chceli by ste mať kamery, ktoré podporujú funkciu rozpoznania osoby, auta alebo dokonca tváre?

Chceli by ste mať kamerový systém priamo v aplikácií od alarmu?

Áno, chcem

Chytrý dom

Už od

999s DPH

Snívate o chytrom dome, kde všetko je integrované do jednej aplikácie, pomocou ktorého viete ovládať celý dom?

Páčilo by sa vám ak dom automaticky zatvorí žalúzie, vypne svetlá, stiahne teplotu, zamkne dvere a zapne zabezpečujúci systém keď odídete z domu?

S nami je to možné

Smarthome

SHOPPING CART

close

až 25%

Zľava na tovar

Doprava ZDARMA pri nákupe nad 50€

Nakúpte aspoň za 50€ a máte chytrú dopravu do výdajného miesta Zásielkovne ZDARMA