FIBARO Inteligentný dom
Systémy pre vašu inteligentnú domácnosť
sonoff basic r3

SMART domácnosť pod dohľadom

FIBARO je jednoduchá obsluha, dizajn a vysoká spoľahlivosť. Pomocou SMART produktov tejto značky máte kompletný prehľad o vašej inteligentnej domácnosti a ovládate všetky zariadenia napríklad zo svojho smart telefónu.

Aké by to bolo, keby ste sa nemuseli starať o rozsvecovanie a zhasínanie, alarm by sa automaticky zapínal pri vašom odchode a pri parkovaní by garáž sama otvorila dvere? Život by bol predsa oveľa pohodlnejší! Inteligentná domácnosť FIBARO vám taký život dopraje.

Smart zásuvky a merače energie

Najjednoduchší spôsob, ako mať kontrolu nad elektrickým spotrebičom a zároveň merajte spotrebu zariadení v reálnom čase. Nahliadnite nižšie do našej ponuky produktov od značky FIBARO.

Už sa nemusíte obávať požiaru, tečúcich spotrebičov ani krádeže. Inteligentné senzory vás vždy upozornia, keď sa doma deje niečo neobvyklé, a navyše Vás dokážu upozorniť na zlé počasie a zatvorenie okien. To všetko bez závislosti od domácej elektrickej siete.

FIBARO

Pohybový, teplotný, svetelný, vibračný senzor 4v1

Všestranný 4-v-1 Z-Wave Plus senzor kombinujúci funkcie detekcie pohybu, teploty, úrovne svetla a vibrácie. Je ľahko premiestniteľný, chráni proti krádeži a má dlhú životnosť (až 2 roky) s alarmom proti vybíjaniu batérie. Veľmi malá veľkosť je ideálna pre akýkoľvek Z-Wave system.

Oficiálnu stránku výrobcu navštívite kliknutím na tento link.

FIBARO štartovací balík

Ideálne riešenie pre začínajúcich, keďže obsahuje všetky bezpečnostné prvky, ktoré sú potrebné na začiatok: Home Center Lite, pohybový multi-senzor GEN5, zásuvku GEN5, senzor proti vytopeniu GEN5, dymový senzor GEN5 a okenný alebo dverový senzor GEN5

FIBARO

Váš domov s FIBARO

Zariadenia FIBARO vytvárajú komplexný ekosystém prispôsobený funkcii miestností a potrebám obyvateľov. Prístup k vášmu domovu a vašim údajom je chránený na najvyššej úrovni – prostredníctvom systémov WAF a Anti-DDoS, šifrovania komunikácie pomocou protokolu TLS a hesiel prostredníctvom bcrypt.

FIBARO
FIBARO

Chceli by ste sa dozvedieť viac informácií o tejto značke? Prejdite na informatívnu stránku jedným kliknutím.

Zobrazených 1–20 z 97 výsledkov